Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia 2024 r. pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych: 4abLO oraz 5apT. W tym dniu Zespół Szkół w Świątnikach Górnych ukończyło 47 absolwentów.

Wydarzeniu temu towarzyszyła uroczysta akademia, podczas której pani dyrektor Aleksandra Bobińska wręczyła abolwentom świadectwa ukończenia szkoły oraz skierowała do młodzieży okolicznościowe przemówienie w formie podziękowań i życzeń .

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrodą Rady Rodziców, otrzymały uczennice: Karolina Orzechowska, Emilia Zakrzewska i Karolina Ziarko.

Słowa podziękowania do pracowników szkoły skierowali również przedstawiciele klas maturalnych, a poczet sztandarowy składający się z uczniów klasy 4abLO uroczyście przekazał Sztandar Szkoły rok młodszym kolegom z klasy 3aLO.

Po części oficjalnej, podczas której zostały wręczone także nagrody za zaangażowanie w życie społeczności szkolnej, uczniowie klasy 3bLO pod kierownictwem pani Moniki Radawiec przygotowali humorystyczne przedstawienie.

Wszystkim tegorocznym abolwentom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za wspólnie przeżyte lata w murach naszej szkoły. Życzymy również pasma sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, pierwszy z nich już niebawem, w maju….

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content