250 lat Komisji Edukacji Narodowej

Jubileuszowe w tym roku obchody Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęły się w naszej Szkole na sportowo. O godz. 10:00 rozegrany został mecz pomiędzy uczniami, a nauczycielami i pracownikami szkoły. Po zaciętej walce i rzutach karnych młodzież musiała uznać wyższość sportową kadry, a kadra kulturę i grzeczność młodzieży, która chciała im zrobić przyjemność 🙂

Następnie, o godz. 12:00 odbyła się bardzo ważna uroczystość. Prawie 130 uczniów klas pierwszych złożyło uroczyste Ślubowanie i stało się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych.

Po części oficjalnej i życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor rozpoczęła się inscenizacja przygotowana przez Samorząd Szkolny i uczniów klasy 2a LO. Puenta była jednoznaczna: najlepiej jest w Zespole Szkół w Świątnikach Górnych!

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA SZKOLNYM FACEBOOKU

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content