Pożegnanie klas maturalnych. Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Tyle było dni, do utraty sił
Do utraty tchu, tyle było chwil….

Cztery lata nauki minęły bardzo szybko i nadszedł ten dzień, kiedy rekordowa liczba uczniów stała się absolwentami Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych. Dzisiaj grono absolwentów naszej szkoły powiększyło się o kolejne ponad 80 osób. Rok ten był wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy absolwentami zostali uczniowie uczęszczający wcześniej do 8-letniej szkoły podstawowej, a jednocześnie po raz ostatni pożegnaliśmy uczniów pamiętających czasy gimnazjum, czyli absolwentów Technikum Logistyki Lotniczej.

Akademia w tym dniu została poprzedzona wspólnym poczęstunkiem na hali gimnastycznej zorganizowanym przez Radę Rodziców. Sama uroczystość zakończenia roku rozpoczęła się od symbolicznego przekazania Sztandaru Szkoły z rąk tegorocznych absolwentów młodszym kolegom. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody i podziękowania uczniom, którzy wykazali się wysokimi wynikami w nauce oraz szczególnym zaangażowaniem w życiu szkoły. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice uczniów. Po tym wszystkim odtworzony został film przypominający cztery lata wspólnej nauki i zabawy. Na koniec Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów złożył podziękowania gronu pedagogicznemu.

Mówimy do widzenia, ale nie żegnamy się. Już za kilka dni absolwenci ponownie zagoszczą w murach naszej szkoły. Matura tuż tuż …

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji na naszym szkolnym Facebooku.

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content