Finał projektu „Do Niepodległej”

19 listopada 2021r. na terenie Szkoły Podstawowej w Ochojnie odbył się Koncert Finałowy w ramach Projektu DO NIEPODLEGŁEJ.
Był to koncert wokalno-muzyczny z udziałem zaproszonych gości: przedstawicieli władz lokalnych i powiatowych oraz oświatowych, a także rodziców uczestników i samych uczestników konkursów (Plastycznego i Fotograficznego) oraz wolontariuszy i sympatyków.
Koncert był okazją do promocji uzdolnionej młodzieży z gminy. Uczniowie szkół podstawowych w Ochojnie i w Rzeszotarach pod opieką nauczycieli zaprezentowali przygotowane pieśni patriotyczne. Podczas koncertu dokonano także podsumowania projektu, zaprezentowano w formie wystawy nagrodzone prace konkursowe oraz zaprezentowano mini spektakl o świątnickich bohaterach. W tym autorskim przedstawieniu wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Fotopstryki.GrzegorzJania&set=a.282964347172239

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content