2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza na 2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze, które odbędą się 22.04.2021 r., w godz. 8:00 – 14:40. Udział w targach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. 
1 dzień,
8 godzin,
ponad 30 spotkań…Nie można tego przegapić!
To jedyna taka okazja w Polsce, aby spotkać w jednym miejscu przedstawicieli różnych jednostek pełniących obowiązki na lotnisku. Wyjątkowa edycja on-line pozwoli uczestnikom na zaglądnięcie do tych części lotniska, do których zwykle nie mają dostępu. Interesujące wywiady i spotkania on-line szczegółowo zobrazują ścieżki karier na różnych stanowiskach. Nasi prelegenci zaprezentują swoje miejsce pracy oraz przybliżą zakres obowiązków. Swoją obecność potwierdzili już pracownicy jednostek, takich jak Straż Graniczna, Służba Celno-Skarbowa, Polskie Linie Lotnicze LOT, LS Airport Services, Welcome AS oraz szerokie grono pracowników Kraków Airport! Jest to szczególne wydarzenie dotyczące zawodów związanych z lotniskiem, które objęte zostało patronatami honorowymi Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka oraz Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.
Pełna transmisja dostępna będzie na stronie wydarzenia na portalu Facebook 2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze (https://www.facebook.com/events/1869342346561439/) oraz na YouTube (https://www.youtube.com/user/KRKAirport). Podczas rozmów z poszczególnymi prelegentami, za pomocą komentarzy, będzie można zadawać im pytania, na które będą na bieżąco udzielać odpowiedzi.
Podczas spotkania będzie możliwość  uzyskania informacji m.in.:Kim jest i czym zajmuje się Dyżurny Operacyjny Portu Lotniczego?
Jak zostać pracownikiem poszczególnych jednostek?
Czym na lotnisku zajmuje się sokolnik?
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetową: https://www.krakowairport.pl/pl/targi, by dowiedzieć się więcej.

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content