Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet!

W jaki sposób dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych do wykorzystania w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką niespodziankę przygotował z okazji święta kobiet portal Dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród – do zdobycia jest 6 kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę kobiecych produktów premium: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego szyte są w Polsce, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content