Uwaga miłośnicy nauk ścisłych i przyrodniczych! Szansa na stypendium!

Obóz naukowy dla miłośników nauk ścisłych i przyrodniczych, indywidualne konsultacje oraz szansa na zdobycie stypendium finansowego – to najważniejsze punkty programu naukowego @ADAMED SmartUP. By wziąć w nim udział należy do 15 stycznia 2021 r. dokonać rejestracji na https://gra.adamedsmartup.pl/ oraz dołączyć do naukowej gry online Przepustką do dalszego procesu kwalifikacji są punkty zbierane za rozwiązywanie poszczególnych zadań. Gracze z najwyższą liczbą zbliżą się do udziału w letnim obozie naukowym ADAMED SmartUP.

Wykładowców tego wydarzenia możecie poznać już teraz. Tutaj znajdziecie nagrania z prowadzonych przez nich webinariów ⤵⤵⤵

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content