Darmowy wyjazd na Sycylię w ramach programu Erasmus +

Pojawiły się wolne miejsca na wyjazd w ramach programu Erasmus + na Sycylię. Nasza szkoła sfinansuje wszystkie koszty związane z przelotami, pobytem i wyżywieniem uczestników, wyjazd jest zatem całkowicie darmowy!

Program skierowany jest do uczniów:

  • klas drugiej i trzeciej technikum lotniskowych służb operacyjnych;
  • klas drugiej i trzeciej szkoły branżowej na kierunku mechanik samochodowy, elektromechanik samochodowy.

Termin wyjazdu: 12.04.2021-26.04.2021 (plus/minus 2 dni)

UWAGA:

  • Osoby, które w ogóle nie brały udziału w rekrutacji w tym programie w poprzednim roku szkolnym, zobowiązane są wypełnić i podpisać załączony formularz. Skan podpisanego formularza należy odesłać na adres mailowy: projekty.zs.swiatniki@gmail.com lub dostarczyć do Sekretariatu Szkoły.
  • Osoby, które brały już udział w rekrutacji proszone są jedynie o potwierdzenie woli wyjazdu przesyłając wiadomość na adres e-mail: projekty.zs.swiatniki@gmail.com (w tytule wiadomości proszę umieścić „potwierdzenie wyjazdu na Sycylię”) lub zgłosić taką deklarację do Sekretariatu Szkoły.

Termin dostarczenia formularza zgłoszenia lub potwierdzenia woli wyjazdu to najpóźniej 10 grudnia 2020 r.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące programu znajdziemy na naszej stronie internetowej w zakładce „Projekty”

Serdecznie zapraszamy na słoneczną Sycylię. Mamy nadzieję, że tym razem planów nie pokrzyżuje nam sytuacja pandemiczna w Europie i w kwietniu będziemy już mogli bezpiecznie podróżować. 

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content