Konkurs plastyczny „Piękno rodzinnych tradycji”

Szkoła Podstawowa im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Świątnikach Górnych oraz Uczniowskim Klubem Sportowym „Feniks” ogłaszają konkurs plastyczny „Piękno rodzinnych tradycji”. Zadaniem uczestników jest wykonanie ozdoby bożonarodzeniowej na choinkę, stroika,  kartki świątecznej lub innego tradycyjnego elementu wystroju domu w okresie Bożego Narodzenia.
Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej, preferowane jest użycie materiałów naturalnych, tj.: drewno, sznurek, suszone owoce, papier, różnego rodzaju ziarna itp. Prace mogą być  przestrzenne lub płaskie.
Prace konkursowe należy dostarczyć ( pocztą lub osobiście) do 7.12.2020 do Szkoły Podstawowej im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach ul. Pod Dębiną 45 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 . Decyduje termin fizycznego dostarczenia prac. Prace powinny być opakowane w folię lub w pudełku (kwarantanna prac). Telefon kontaktowy: 12 256 01 00.

HONOROWY PATRONAT: Burmistrz Miasta i Gminy Świątniki Górne Pani Małgorzata Duży

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content