Nowe stroje sportowe z logo Klubu Sportowego FENIKS

Dzięki ścisłej współpracy szkoły i działającego przy niej  Uczniowskiego Klubu Sportowego Feniks zakupione zostały nowe komplety strojów sportowych, w których uczniowie naszej szkoły i członkowie klubu będą mogli  rozgrywać zawody szkolne, międzyszkolne i klubowe.

Dzięki firmie Sharon Haft Komputerowy  na koszulkach został wykonany haft z logo naszego przyszkolnego klubu. Projekt logo powstał dzięki zaangażowaniu uczniów, a ostateczny efekt świetnie prezentuje się na błękitnych koszulkach.

Serdecznie dziękujemy za wykonanie haftu na koszulkach mamie naszego ucznia z klasy 2abT, Pani Katarzynie Zająć-Świdowskiej. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

https://www.facebook.com/Haft-komputerowy-Sharon-1273329316141575

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content