Zakończenie roku szkolnego!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,

już w piątek zabrzmi ostatni w tym roku szkolnym dzwonek, chociaż mamy wrażenie, że ten ostatni w tym roku usłyszeliśmy 11 marca. Już niedługo zaczną się długo wyczekiwane i dla wielu zasłużone wakacje. Za nami trudny i wyczerpujący okres nauki zdalnej, która wymagała od nas wszystkich nauczenia się funkcjonowania w całkiem nowej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że był to okres, w którym każdy z nas nauczył się wielu nowych i ważnych umiejętności, które w przyszłości będzie można skutecznie wykorzystać.
W tym miejscu pragniemy podziękować Państwu, Rodzicom za wsparcie nauczycieli i wychowawców w procesie nauczania, jak również za wszystkie cenne uwagi, słowa otuchy i wsparcia kierowane osobiście i za pośrednictwem komunikatorów medialnych.
Życzymy Państwu zdrowia i bezpiecznego wypoczynku i mamy nadzieję, że rozpoczniemy nowy rok szkolny tradycyjnie w murach naszego Zespołu Szkół.

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020?‍??‍??‍??‍??? zapraszamy po odbiór świadectw wg następującego harmonogramu:

Czwartek 25.06.2020
Klasy maturalne 3A i 3B godz. 9:00

Piątek 26.06.2020
8:00
Klasa I abg LO
Klasa II A Tech

8:45
Klasa I ag BS
Klasa II B Tech

9:30
Klasa I ag Tech
Klasa II A LO

10:15
Klasa I ap BS
Klasa III BS

11:00
Klasa I bp LO
Klasa I ap Tech

11:45
Klasa I ap LO
Klasa II B LO

12:30
Klasa I cp LO
Klasa II BS

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content