Warsztaty dla maturzystów!

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skawinie oferuje wsparcie psychologiczne i merytoryczne dla tegorocznych maturzystów. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodzieży, planuje zorganizować spotkanie na platformie Webex Cisco, podczas którego w maksymalnie piętnastoosobowych grupach poprowadzi warsztat odnośnie radzenia sobie w aktualnej sytuacji: stresu, organizacji pracy i motywacji, po czym zapewni uczestnikom miejsce na zadawanie pytań i dyskusję.

Spotkanie odbędzie się w ustalonym terminie (planowo w przyszłym tygodniu) po wcześniejszych zbadaniu zapotrzebowania. Zachęcamy wszystkich uczniów, nawet tych, którzy nie są zainteresowani o wypełnienie kwestionariusza. Na odpowiedzi oczekujemy do czwartku, do godziny 12:00 (w południe).

Link do kwestionariusza znajduje się pod tym adresem: https://forms.gle/oHxBKg6Xsqi3XQya9

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content