Zasady funkcjonowania szkoły w okresie od 25.03-10.04.2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
w związku z ograniczeniem dotychczasowych zasad funkcjonowania szkoły na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Dyrekcja i Rada Pedagogiczna ustaliła następujące zasady realizowania zadań szkoły z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w załącznikach.

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content