Uwaga! Zawieszenie zajęć!

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie gminnych szkół i przedszkoli zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych i będą zamknięte. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Wyjątkowo w dniach 12-13.03.2020 w szkołach i przedszkolach prowadzone będą zajęcia opiekuńcze TYLKO DLA DZIECI, KTÓRE NIE MAJĄ ZAPEWNIONEJ OPIEKI W DOMU. W TYCH DNIACH STOŁÓWKA NIE BĘDZIE CZYNNA, DZIECIOM NALEŻY ZAPEWNIĆ PROWIANT Z DOMU.

W Zespole Szkół w Świątnikach Górnych od czwartku 12 marca 2020 do odwołania wyłączona z użytkowania jest również hala sportowa.

 PROSZĘ O ŚLEDZENIE KOMUNIKATÓW POD ADRESEM

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content