Konkurs online dla uczniów!

Twój zawód przyszłości #Pracaw2030

Planujesz swoją przyszłość w IT? Informatyka to Twój konik i chcesz z nią związać swoją karierę? A może chciałbyś po prostu nabyć nowoczesne umiejętności? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące, nasz konkurs jest dla Ciebie!

Aplikuj.pl zaprasza  uczniów szkół średnich z województw małopolskiego i podkarpackiego na II edycję konkursu Twój zawód przyszłości #Pracaw2030. Zasady są proste. Opisz nam, jak wyobrażasz sobie jeden dzień w swojej pracy za 10 lat.

Znajdź formularz na stronie: https://www.aplikuj.pl/praca2030-zgloszenie, prześlij zgłoszenie i walcz o atrakcyjne i zgarnij nagrody!

Twórcy najlepszych prac mogą otrzymać voucher na semestralny kurs programowania, a także na profesjonalny kurs online. Wyróżnieni uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe oraz kupony na kursy online. Warto spróbować swoich sił! Nagrody sponsorują: Aplikuj.pl, Giganci Programowania i platforma strefakursow.pl

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody:

  • voucher wartości 1000 zł na Semestralny kurs programowania,
  • voucher wartości 700 zł na profesjonalny kurs online,
  • nagrody rzeczowe i zniżki na kursy.

Pomyśl o swojej przyszłości i wykorzystaj wolny czas produktywnie – udział w konkursie jest zupełnie bezpieczny, bo projekt prowadzony jest w całości przez internet.
Powodzenia!

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content