Sukces naszych siatkarzy

Niemożliwe??? – a jednak….
W rozgrywkach Powiatowej Licealiady nasi siatkarze zajęli III miejsce. Grupa 4 drużynowa…. Wygraliśmy z LO w Krzeszowicach i ZSTE w Skawinie. Po zaciętym boju przegraliśmy w tie-breaku z LO w Skawinie i w grupie byliśmy drudzy. Następnie w pół finale przegraliśmy z mocną drużyna ZSTE z Krzeszowic… niestety. Ale w finale trafiamy …. Znowu na LO Skawina… i….i… i wygrywamy 2:0. To daje nam III miejsce – przed nami LO Piekary (2 miejsce) i ZSTE z Krzeszowic (1 miejsce).
Gratulacje chłopaki…. Nasze roczne przygotowania dały efekt – z ostatniego miejsca w zeszłym roku wdrapaliśmy się na najniższy stopień podium ?
Za rok pniemy się wyżej ?
A na razie… zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć….

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content