Finał konkursów „Moje Ferie” i „Luty miesiącem bezpiecznego internetu”

Nagrody zostały rozdane!!!
Dzisiaj mieliśmy przyjemność nagrodzić uczniów za udział w 2 konkursach.
Konkurs fotograficzny „Moje ferie” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski: I miejsce — Dajana Majda, II miejsce – Jakub Maślanka, III miejsce – Zuzanna Guzik. Uczniowie otrzymali karty upominkowe do sklepów odzieżowych.
Konkurs na plakat na temat „Luty miesiącem bezpiecznego internetu” zorganizowany przez Policję: I miejsce – Ewelina Żak, II miejsce – Magdalena Kotarba, III miejsce – Patrycja Gignal, wyróżnienia – Zofia Paluch, Emilia Dobosz, Natalia Burczyńska, Antoni Gil, Aleksander Burda.
Słodkie upominki otrzymali również uczniowie, którzy w I semestrze wykazali się 100% frekwencją 🙂


Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content