Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbyło się 2 września (poniedziałek).  Po Mszy św. w Kościele Parafialnym w Świątnikach Górnych  uczniowie przeszli do  nowej lokalizacji szkoły przy ulicy Bielowicza 20. Tam odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z Dyrekcją Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych, nauczycielami i rodzicami. Na spotkaniu byli zaproszeni goście: Burmistrz  Miasta i Gminy Świątniki Górne Małgorzata Duży oraz przedstawiciele firmy LS Airport Services. Spotkanie rozpoczął Dyrektor Szkoły Tomasz Kurek, potem odbyło się wprowadzenie Sztandaru Szkoły i zaśpiewanie Hymnu Narodowego.  W części artystycznej zobaczyliśmy  przedstawienie „Ważne są tylko te dni, których nie znamy” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Dzięki podpisanej umowie z LS Airport Services uczniowie naszego Technikum Logistyki Lotniczej będą odbywać praktyki szkolne na lotnisku w Balicach.

Wszystkim uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół życzymy powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Galeria zdjęć

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content