Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po uroczystej mszy św. w Kościele Parafialnym w Świątnikach Górnych, uczniowie zebrali się w szkolnej hali sportowej. Po wniesieniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrał pan dyrektor Tomasz Kurek. W krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim uczniom  za sumienną i ciężką pracę przez cały rok szkolny, a na koniec życzył im udanych wakacji.

Następnie, w uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w konkursach, w których brali udział.

Galeria zdjęć

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content