Święto Komisji Edukacji Narodowej

W piątek 13 października cała społeczność Zespołu Szkół obchodziła Święto Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali Koncert Życzeń dla Nauczycieli, w którym uczestniczyli Panowie Dyrektorzy, Wychowawcy, Pedagodzy i oczywiście młodzież. Były dedydakcje, życzenia, wiele niespodzianek i wzruszeń, których dostarczyli wykonawcy: Weronika Kaim, Martyna Żołnierczyk, Amelia Grabowska, Sylwia Filiciak i Norbert Michalik, w rolę konferansjerów wcielili się Gabriela Juszczak i Krzysztof Homel. Wszystkim nauczycielom z okazji ich święta życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, zdrowia i satysfakcji z pracy ze swoimi wychowankami oraz tego, aby każdy dzień przynosił tylko te dobre, szczęśliwe chwile, a wszystkie zamierzenia realizowały się pomyślnie.

Galeria zdjęć

Sekretariat Zespołu Szkół czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00. W sprawach pilnych prosimy kontakt telefoniczny.

Skip to content